TRAININGSTIJDEN
Team Sporthal Dag Tijd Trainer(s)Veld
Mix U8 De Doelen Maanddag 18:00 - 19.15Jeroen van Rhijn en Jeroen Fürst 1 en 2
Mix U10 De Doelen Dinsdag 17.30 - 18.45Thomas de Clerck, Valensky Cathalina, Frank van den Heuvel, Martijn van Beek en Jesse van den Heuvel1 (MU10-1)
2 (MU10-2)
Jongens U12-1De DoelenDinsdag18:45 - 20.00John Stoopen en Abdul Ghori1
Jongens U12-1De Doelen Vrijdag 18.15 - 19.30John Stoopen en Abdul Ghori 1
Mix U12-2 De Doelen Dinsdag 18.45 - 20.00 2
Mix U12-2Huis vd HeuvelVrijdag18.00 - 19.15
Jongens U14-1De DoelenDinsdag18.45 - 20.00Maarten Morsink en Floris Klapwijk3
Jongens U14-1De DoelenVrijdag18.15 - 19.30Maarten Morsink en Floris Klapwijk3
Jongens U14-2De DoelenDinsdag17.30 - 18.453
Jongens U14-2De DoelenDonderdag18.15 - 19.303
Meisjes U14Vitalis CollegeWoensdag18.00 - 19.15Anne de Bakker, Ali Zolfaghari en Eva de RooZaal links
Meisjes U14De DoelenVrijdag18.15 - 19.30Anne de Bakker, Ali Zolfaghari en Eva de Roo2
Jongens U16-1Vitalis College Dinsdag18.00 - 19.15Abi Borcic Zaal rechts
Jongens U16-1De DoelenDonderdag18.15 - 19.45Abi Borcic 3
Jongens U16-2De DoelenMaandag18.00 - 19.15Reginald Dudok en Mark van Belkum 3
Jongens U16-2Vitalis CollegeWoensdag18.30 - 20.00Reginald Dudok en Mark van BelkumZaal rechts
Meisjes U16 Vitalis college Dinsdag 18.00 - 19.30 Leontien Evers en Marjo KomenZaal links
Meisjes U16 De Doelen Donderdag 18.15 - 19.30 Leontien Evers en Marjo Komen1
Mannen U18-1ViandenlaanMaandag19:30 - 21:00Alex van Hoogdalem
Mannen U18-1Vitalis CollegeWoensdag20.00 - 21.30Alex van Hoogdalem
Zaal rechts
Vrouwen U18Vitalis CollegeDinsdag19.15 - 20.45Zaal rechts
Vrouwen U18De Doelen Vrijdag19.30 - 21.002
Mannen U20Vitalis CollegeWoensdag20.45 - 22.15Zaal links
Mannen U20De DoelenVrijdag19.30 - 21.001
Vrouwen U20/22Vitalis CollegeWoensdag19.15 - 20.45Michel van der MeerZaal links
Vrouwen U20/22De DoelenVrijdag19.30 - 21.00Michel van der Meer3
Shooting practice vanaf U18De DoelenVrijdag21.00 - 22.30Zelf shooten1
Heren 1Vitalis CollegeDinsdag 20.45 - 22.30Arjan de Bruin en Freek Geurts Zaal rechts
Heren 1 De Doelen Donderdag 20.45 - 22.30Arjan de Bruin en Freek Geurts 1
Heren 2Vitalis CollegeDinsdag 21.00 - 22.30Perry Verschuren Zaal links
Heren 2De DoelenDonderdag21.00 - 22.30Perry Verschuren3
Dames 1Viandenlaan Dinsdag20.30 - 22.00 Marcel Dubois
Dames 1De DoelenDonderdag19.30 - 21.00Marcel Dubois3

Rolstoelbasketbal volwassenenDe DoelenDonderdag19.30 - 20.45Joop van der Pluijm1
Dames recreantenDe DoelenDonderdag19.45 - 21.00Zelf3
Heren recreanten 1De DoelenDonderdag21.00 - 22.30Zelf2
Heren recreanten 2De DoelenVrijdag21.00 - 22.30Zelf2
Heren recreanten 3De DoelenVrijdag21.00 - 22.30Zelf3